Service 47 Timetable

Monday to Friday - Inbound

Newark-on-Trent Bus Station 07:15
Newark-on-Trent Lime Grove 07:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 07:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 07:17
Newark-on-Trent Newton Street 07:18
Newark-on-Trent Barnby Road 07:28
Barnby in th Willows Front Street 07:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 07:39
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 07:40
Brant Broughton Broughton House College 07:41
Brant Broughton Meeting House Lane 07:41
Brant Broughton Swan's Lane 07:43
Brant Broughton Council Houses 07:47
Carlton le Moorland Broughton Road 07:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 07:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 07:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 07:52
Bassingham Bakers Lane 07:54
Bassingham Recreation Ground 07:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 07:54
Bassingham Badgers Oak 07:56
Aubourn 5 Bassingham Road 07:59
Aubourn Bus Shelter 08:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 08:05
South Hykeham Beck Lane 08:08
North Hykeham Dorchester Way 08:09
North Hykeham Clarke Road 08:11
North Hykeham Social Club 08:13
North Hykeham North Kesteven School bus park 08:14
North Hykeham Health Centre 08:15
North Hykeham Station Road 08:16
North Hykeham Asda Goods Entrance 08:18
North Hykeham Asda Layby 08:19
North Hykeham Dore Avenue 08:19
North Hykeham Wetherby Crescent 08:20
North Hykeham Fosse Drive 08:23
Boultham Moor Sainsburys 08:33
Lincoln Valentine Retail Park 08:34
Lincoln Morrisons 08:36
Lincoln Debenhams 08:37
Lincoln East West Link Road 08:43
Lincoln Debenhams 08:44
Lincoln East West Link Road 08:50
Newark-on-Trent Polish Cemetery 08:51
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 08:51
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 08:52
Newark-on-Trent Bus Station 07:15
Newark-on-Trent Lime Grove 07:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 07:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 07:17
Newark-on-Trent Newton Street 07:18
Newark-on-Trent Barnby Road 07:28
Barnby in th Willows Front Street 07:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 07:39
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 07:40
Brant Broughton Broughton House College 07:41
Brant Broughton Meeting House Lane 07:41
Brant Broughton Swan's Lane 07:43
Brant Broughton Council Houses 07:47
Carlton le Moorland Broughton Road 07:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 07:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 07:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 07:52
Bassingham Bakers Lane 07:54
Bassingham Recreation Ground 07:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 07:54
Bassingham Badgers Oak 07:56
Aubourn 5 Bassingham Road 07:59
Aubourn Bus Shelter 08:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 08:05
South Hykeham Beck Lane 08:08
North Hykeham Dorchester Way 08:09
North Hykeham Clarke Road 08:11
North Hykeham Social Club 08:12
North Hykeham Health Centre 08:13
North Hykeham Station Road 08:16
North Hykeham Asda Goods Entrance 08:18
North Hykeham Asda Layby 08:19
North Hykeham Dore Avenue 08:19
North Hykeham Wetherby Crescent 08:20
North Hykeham Fosse Drive 08:23
Boultham Moor Sainsburys 08:33
Lincoln Valentine Retail Park 08:34
Lincoln Morrisons 08:36
Lincoln Debenhams 08:37
Lincoln East West Link Road 08:43
Lincoln East West Link Road 08:49
Lincoln Debenhams 08:50
Lincoln East West Link Road 08:56
Newark-on-Trent Polish Cemetery 08:57
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 08:57
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 08:58
Newark-on-Trent Bus Station 10:15
Newark-on-Trent Lime Grove 10:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 10:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 10:17
Newark-on-Trent Newton Street 10:18
Newark-on-Trent Barnby Road 10:28
Barnby in th Willows Front Street 10:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 10:35
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 10:38
Brant Broughton Broughton House College 10:41
Brant Broughton Meeting House Lane 10:41
Brant Broughton Swan's Lane 10:43
Brant Broughton Council Houses 10:47
Carlton le Moorland Broughton Road 10:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 10:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 10:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 10:52
Bassingham Bakers Lane 10:54
Bassingham Recreation Ground 10:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 10:54
Bassingham Badgers Oak 10:56
Aubourn 5 Bassingham Road 10:59
Aubourn Bus Shelter 11:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 11:05
South Hykeham Beck Lane 11:09
North Hykeham Dorchester Way 11:10
North Hykeham Stonemoor Road 11:10
North Hykeham Arden Moor Way Junction 11:12
North Hykeham 25 Coult Avenue 11:13
North Hykeham 5 Clarke Road 11:15
North Hykeham Social Club 11:16
North Hykeham Health Centre 11:17
North Hykeham Station Road 11:18
North Hykeham Asda Goods Entrance 11:19
North Hykeham Asda Layby 11:20
North Hykeham Dore Avenue 11:20
North Hykeham Wetherby Crescent 11:21
North Hykeham Fosse Drive 11:24
Boultham Moor Sainsburys 11:34
Lincoln Valentine Retail Park 11:34
Lincoln Morrisons 11:36
Lincoln Debenhams 11:37
Lincoln East West Link Road 11:43
Newark-on-Trent Polish Cemetery 11:44
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 11:44
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 11:45
Newark-on-Trent Bus Station 13:15
Newark-on-Trent Lime Grove 13:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 13:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 13:17
Newark-on-Trent Newton Street 13:18
Newark-on-Trent Barnby Road 13:28
Barnby in th Willows Front Street 13:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 13:35
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 13:38
Brant Broughton Broughton House College 13:41
Brant Broughton Meeting House Lane 13:41
Brant Broughton Swan's Lane 13:43
Brant Broughton Council Houses 13:47
Carlton le Moorland Broughton Road 13:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 13:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 13:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 13:52
Bassingham Bakers Lane 13:54
Bassingham Recreation Ground 13:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 13:54
Bassingham Badgers Oak 13:56
Aubourn 5 Bassingham Road 13:59
Aubourn Bus Shelter 14:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 14:05
South Hykeham Beck Lane 14:09
North Hykeham Dorchester Way 14:10
North Hykeham Stonemoor Road 14:10
North Hykeham Arden Moor Way Junction 14:12
North Hykeham 25 Coult Avenue 14:13
North Hykeham 5 Clarke Road 14:15
North Hykeham Social Club 14:16
North Hykeham Health Centre 14:17
North Hykeham Station Road 14:18
North Hykeham Asda Goods Entrance 14:19
North Hykeham Asda Layby 14:20
North Hykeham Dore Avenue 14:20
North Hykeham Wetherby Crescent 14:21
North Hykeham Fosse Drive 14:24
Boultham Moor Sainsburys 14:34
Lincoln Valentine Retail Park 14:34
Lincoln Morrisons 14:36
Lincoln Debenhams 14:37
Lincoln East West Link Road 14:43
Newark-on-Trent Polish Cemetery 14:44
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 14:44
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 14:45
Newark-on-Trent Bus Station 17:15
Newark-on-Trent Lime Grove 17:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 17:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 17:17
Newark-on-Trent Newton Street 17:18
Newark-on-Trent Barnby Road 17:28
Barnby in th Willows Front Street 17:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 17:35
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 17:38
Brant Broughton Broughton House College 17:41
Brant Broughton Meeting House Lane 17:41
Brant Broughton Swan's Lane 17:43
Brant Broughton Council Houses 17:47
Carlton le Moorland Broughton Road 17:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 17:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 17:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 17:52
Bassingham Bakers Lane 17:54
Bassingham Recreation Ground 17:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 17:54
Bassingham Badgers Oak 17:56
Aubourn 5 Bassingham Road 17:59
Aubourn Bus Shelter 18:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 18:05
South Hykeham Beck Lane 18:09
North Hykeham Dorchester Way 18:10
North Hykeham Stonemoor Road 18:10
North Hykeham Arden Moor Way Junction 18:12
North Hykeham 25 Coult Avenue 18:13
North Hykeham 5 Clarke Road 18:15
North Hykeham Social Club 18:16
North Hykeham Health Centre 18:17
North Hykeham Station Road 18:18
North Hykeham Asda Goods Entrance 18:19
North Hykeham Asda Layby 18:20
North Hykeham Dore Avenue 18:20
North Hykeham Wetherby Crescent 18:21
North Hykeham Fosse Drive 18:24
Boultham Moor Sainsburys 18:34
Lincoln Valentine Retail Park 18:34
Lincoln Morrisons 18:36
Lincoln Debenhams 18:37
Lincoln East West Link Road 18:43
Newark-on-Trent Polish Cemetery 18:44
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 18:44
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 18:45

Saturday - Inbound

Newark-on-Trent Bus Station 07:15
Newark-on-Trent Lime Grove 07:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 07:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 07:17
Newark-on-Trent Newton Street 07:18
Newark-on-Trent Barnby Road 07:28
Barnby in th Willows Front Street 07:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 07:39
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 07:40
Brant Broughton Broughton House College 07:41
Brant Broughton Meeting House Lane 07:41
Brant Broughton Swan's Lane 07:43
Brant Broughton Council Houses 07:47
Carlton le Moorland Broughton Road 07:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 07:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 07:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 07:52
Bassingham Bakers Lane 07:54
Bassingham Recreation Ground 07:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 07:54
Bassingham Badgers Oak 07:56
Aubourn 5 Bassingham Road 07:59
Aubourn Bus Shelter 08:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 08:05
South Hykeham Beck Lane 08:08
North Hykeham Dorchester Way 08:09
North Hykeham Clarke Road 08:11
North Hykeham Social Club 08:12
North Hykeham Health Centre 08:13
North Hykeham Station Road 08:16
North Hykeham Asda Goods Entrance 08:18
North Hykeham Asda Layby 08:19
North Hykeham Dore Avenue 08:19
North Hykeham Wetherby Crescent 08:20
North Hykeham Fosse Drive 08:23
Boultham Moor Sainsburys 08:33
Lincoln Valentine Retail Park 08:34
Lincoln Morrisons 08:36
Lincoln Debenhams 08:37
Lincoln East West Link Road 08:43
Lincoln Morrisons 08:45
Lincoln Debenhams 08:46
Lincoln East West Link Road 08:52
Newark-on-Trent Polish Cemetery 08:53
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 08:53
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 08:54
Newark-on-Trent Bus Station 10:15
Newark-on-Trent Lime Grove 10:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 10:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 10:17
Newark-on-Trent Newton Street 10:18
Newark-on-Trent Barnby Road 10:28
Barnby in th Willows Front Street 10:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 10:35
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 10:38
Brant Broughton Broughton House College 10:41
Brant Broughton Meeting House Lane 10:41
Brant Broughton Swan's Lane 10:43
Brant Broughton Council Houses 10:47
Carlton le Moorland Broughton Road 10:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 10:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 10:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 10:52
Bassingham Bakers Lane 10:54
Bassingham Recreation Ground 10:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 10:54
Bassingham Badgers Oak 10:56
Aubourn 5 Bassingham Road 10:59
Aubourn Bus Shelter 11:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 11:05
South Hykeham Beck Lane 11:09
North Hykeham Dorchester Way 11:10
North Hykeham Stonemoor Road 11:10
North Hykeham Arden Moor Way Junction 11:12
North Hykeham 25 Coult Avenue 11:13
North Hykeham 5 Clarke Road 11:15
North Hykeham Social Club 11:16
North Hykeham Health Centre 11:17
North Hykeham Station Road 11:18
North Hykeham Asda Goods Entrance 11:19
North Hykeham Asda Layby 11:20
North Hykeham Dore Avenue 11:20
North Hykeham Wetherby Crescent 11:21
North Hykeham Fosse Drive 11:24
Boultham Moor Sainsburys 11:34
Lincoln Valentine Retail Park 11:34
Lincoln Morrisons 11:36
Lincoln Debenhams 11:37
Lincoln East West Link Road 11:43
Newark-on-Trent Polish Cemetery 11:44
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 11:44
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 11:45
Newark-on-Trent Bus Station 13:15
Newark-on-Trent Lime Grove 13:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 13:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 13:17
Newark-on-Trent Newton Street 13:18
Newark-on-Trent Barnby Road 13:28
Barnby in th Willows Front Street 13:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 13:35
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 13:38
Brant Broughton Broughton House College 13:41
Brant Broughton Meeting House Lane 13:41
Brant Broughton Swan's Lane 13:43
Brant Broughton Council Houses 13:47
Carlton le Moorland Broughton Road 13:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 13:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 13:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 13:52
Bassingham Bakers Lane 13:54
Bassingham Recreation Ground 13:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 13:54
Bassingham Badgers Oak 13:56
Aubourn 5 Bassingham Road 13:59
Aubourn Bus Shelter 14:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 14:05
South Hykeham Beck Lane 14:09
North Hykeham Dorchester Way 14:10
North Hykeham Stonemoor Road 14:10
North Hykeham Arden Moor Way Junction 14:12
North Hykeham 25 Coult Avenue 14:13
North Hykeham 5 Clarke Road 14:15
North Hykeham Social Club 14:16
North Hykeham Health Centre 14:17
North Hykeham Station Road 14:18
North Hykeham Asda Goods Entrance 14:19
North Hykeham Asda Layby 14:20
North Hykeham Dore Avenue 14:20
North Hykeham Wetherby Crescent 14:21
North Hykeham Fosse Drive 14:24
Boultham Moor Sainsburys 14:34
Lincoln Valentine Retail Park 14:34
Lincoln Morrisons 14:36
Lincoln Debenhams 14:37
Lincoln East West Link Road 14:43
Newark-on-Trent Polish Cemetery 14:44
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 14:44
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 14:45
Newark-on-Trent Bus Station 17:15
Newark-on-Trent Lime Grove 17:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 17:16
Newark-on-Trent Polish Cemetery 17:17
Newark-on-Trent Newton Street 17:18
Newark-on-Trent Barnby Road 17:28
Barnby in th Willows Front Street 17:33
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 17:35
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 17:38
Brant Broughton Broughton House College 17:41
Brant Broughton Meeting House Lane 17:41
Brant Broughton Swan's Lane 17:43
Brant Broughton Council Houses 17:47
Carlton le Moorland Broughton Road 17:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 17:49
Carlton le Moorland St Mary's Church 17:49
Carlton le Moorland Bassingham Road 17:52
Bassingham Bakers Lane 17:54
Bassingham Recreation Ground 17:54
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 17:54
Bassingham Badgers Oak 17:56
Aubourn 5 Bassingham Road 17:59
Aubourn Bus Shelter 18:02
Haddington (Lincs) Bridge Farm 18:05
South Hykeham Beck Lane 18:09
North Hykeham Dorchester Way 18:10
North Hykeham Stonemoor Road 18:10
North Hykeham Arden Moor Way Junction 18:12
North Hykeham 25 Coult Avenue 18:13
North Hykeham 5 Clarke Road 18:15
North Hykeham Social Club 18:16
North Hykeham Health Centre 18:17
North Hykeham Station Road 18:18
North Hykeham Asda Goods Entrance 18:19
North Hykeham Asda Layby 18:20
North Hykeham Dore Avenue 18:20
North Hykeham Wetherby Crescent 18:21
North Hykeham Fosse Drive 18:24
Boultham Moor Sainsburys 18:34
Lincoln Valentine Retail Park 18:34
Lincoln Morrisons 18:36
Lincoln Debenhams 18:37
Lincoln East West Link Road 18:43
Newark-on-Trent Polish Cemetery 18:44
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 18:44
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 18:45

Monday to Friday - Outbound

Lincoln Central Bus Station 08:50
Lincoln Siemens 08:52
Lincoln East West Link Road 08:53
Lincoln Debenhams 08:53
Lincoln Toys R Us 08:54
Lincoln Morrisons 08:56
Lincoln Valentine Retail Park 08:59
Boultham Moor Sainsburys 09:02
North Hykeham Wetherby Crescent 09:04
North Hykeham Rowan Road 09:07
North Hykeham Chatsworth Drive 09:09
North Hykeham Asda Layby 09:09
North Hykeham Asda Goods Entrance 09:10
North Hykeham Health Centre 09:10
North Hykeham Bodmin Moor Close 09:13
North Hykeham Social Club 09:15
North Hykeham Chiltern Way 09:18
South Hykeham Beck Lane 09:21
Haddington (Lincs) Bridge Farm 09:24
Aubourn Bus Shelter 09:25
Aubourn 5 Bassingham Road 09:27
Bassingham Badgers Oak 09:27
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 09:29
Bassingham Recreation Ground 09:29
Bassingham Primary School 09:30
Bassingham Bakers Lane 09:33
Carlton le Moorland Bassingham Road 09:34
Carlton le Moorland St Mary's Church 09:34
Carlton le Moorland Bassingham Road 09:36
Carlton le Moorland Broughton Road 09:39
Brant Broughton Council Houses 09:40
Brant Broughton Swan's Lane 09:42
Brant Broughton Meeting House Lane 09:42
Brant Broughton Broughton House College 09:43
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 09:50
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 09:55
Barnby in th Willows Front Street 10:06
Newark-on-Trent Barnby Road 10:06
Newark-on-Trent Newton Street 10:07
Newark-on-Trent Polish Cemetery 10:08
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 10:08
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 10:09
Lincoln East West Link Road 10:15
Newark-on-Trent Polish Cemetery 10:16
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 10:16
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 10:17
Lincoln Central Bus Station 11:50
Lincoln Siemens 11:52
Lincoln East West Link Road 11:53
Lincoln Debenhams 11:53
Lincoln Toys R Us 11:54
Lincoln Morrisons 11:56
Lincoln Valentine Retail Park 12:00
Boultham Moor Sainsburys 12:03
North Hykeham Wetherby Crescent 12:03
North Hykeham Rowan Road 12:04
North Hykeham Chatsworth Drive 12:06
North Hykeham Asda Layby 12:06
North Hykeham Asda Goods Entrance 12:07
North Hykeham Health Centre 12:08
North Hykeham Bodmin Moor Close 12:12
North Hykeham Social Club 12:14
North Hykeham 3 Clarke Road 12:16
North Hykeham 25 Coult Avenue 12:17
North Hykeham Arden Moor Way Junction 12:18
North Hykeham Stonemoor Road 12:20
North Hykeham Chiltern Way 12:24
South Hykeham Beck Lane 12:27
Haddington (Lincs) Bridge Farm 12:30
Aubourn Bus Shelter 12:31
Aubourn 5 Bassingham Road 12:33
Bassingham Badgers Oak 12:33
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 12:35
Bassingham Recreation Ground 12:35
Bassingham Primary School 12:36
Bassingham Bakers Lane 12:38
Carlton le Moorland Bassingham Road 12:40
Carlton le Moorland St Mary's Church 12:40
Carlton le Moorland Bassingham Road 12:42
Carlton le Moorland Broughton Road 12:45
Brant Broughton Council Houses 12:47
Brant Broughton Swan's Lane 12:48
Brant Broughton Meeting House Lane 12:48
Brant Broughton Broughton House College 12:49
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 12:56
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 13:01
Barnby in th Willows Front Street 13:11
Newark-on-Trent Barnby Road 13:11
Newark-on-Trent Newton Street 13:12
Newark-on-Trent Polish Cemetery 13:13
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 13:13
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 13:14
Lincoln Central Bus Station 14:55
Lincoln Siemens 14:57
Lincoln East West Link Road 14:58
Lincoln Debenhams 14:58
Lincoln Toys R Us 14:59
Lincoln Morrisons 15:01
Lincoln Valentine Retail Park 15:05
Boultham Moor Sainsburys 15:08
North Hykeham Wetherby Crescent 15:08
North Hykeham Rowan Road 15:09
North Hykeham Chatsworth Drive 15:11
North Hykeham Asda Layby 15:11
North Hykeham Asda Goods Entrance 15:12
North Hykeham Health Centre 15:24
North Hykeham North Kesteven School bus park 15:26
North Hykeham Bodmin Moor Close 15:27
North Hykeham Social Club 15:28
North Hykeham 3 Clarke Road 15:31
North Hykeham 25 Coult Avenue 15:32
North Hykeham Arden Moor Way Junction 15:33
North Hykeham Stonemoor Road 15:35
North Hykeham Chiltern Way 15:39
South Hykeham Beck Lane 15:42
Haddington (Lincs) Bridge Farm 15:45
Aubourn Bus Shelter 15:46
Aubourn 5 Bassingham Road 15:48
Bassingham Badgers Oak 15:48
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 15:50
Bassingham Recreation Ground 15:50
Bassingham Primary School 15:51
Bassingham Bakers Lane 15:53
Carlton le Moorland Bassingham Road 15:55
Carlton le Moorland St Mary's Church 15:55
Carlton le Moorland Bassingham Road 15:57
Carlton le Moorland Broughton Road 16:00
Brant Broughton Council Houses 16:02
Brant Broughton Swan's Lane 16:03
Brant Broughton Meeting House Lane 16:03
Brant Broughton Broughton House College 16:04
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 16:11
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 16:16
Barnby in th Willows Front Street 16:26
Newark-on-Trent Barnby Road 16:26
Newark-on-Trent Newton Street 16:27
Newark-on-Trent Polish Cemetery 16:28
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 16:28
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 16:29
Lincoln Central Bus Station 15:05
Lincoln Siemens 15:07
Lincoln East West Link Road 15:08
Lincoln Debenhams 15:08
Lincoln Toys R Us 15:09
Lincoln Morrisons 15:11
Lincoln Valentine Retail Park 15:15
Boultham Moor Sainsburys 15:18
North Hykeham Wetherby Crescent 15:18
North Hykeham Rowan Road 15:19
North Hykeham Chatsworth Drive 15:24
North Hykeham Asda Layby 15:24
North Hykeham Asda Goods Entrance 15:25
North Hykeham Health Centre 15:26
North Hykeham Bodmin Moor Close 15:27
North Hykeham Social Club 15:28
North Hykeham 3 Clarke Road 15:31
North Hykeham 25 Coult Avenue 15:32
North Hykeham Arden Moor Way Junction 15:33
North Hykeham Stonemoor Road 15:35
North Hykeham Chiltern Way 15:39
South Hykeham Beck Lane 15:42
Haddington (Lincs) Bridge Farm 15:45
Aubourn Bus Shelter 15:46
Aubourn 5 Bassingham Road 15:48
Bassingham Badgers Oak 15:48
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 15:50
Bassingham Recreation Ground 15:50
Bassingham Primary School 15:51
Bassingham Bakers Lane 15:53
Carlton le Moorland Bassingham Road 15:55
Carlton le Moorland St Mary's Church 15:55
Carlton le Moorland Bassingham Road 15:57
Carlton le Moorland Broughton Road 16:00
Brant Broughton Council Houses 16:02
Brant Broughton Swan's Lane 16:03
Brant Broughton Meeting House Lane 16:03
Brant Broughton Broughton House College 16:04
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 16:11
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 16:16
Barnby in th Willows Front Street 16:26
Newark-on-Trent Barnby Road 16:26
Newark-on-Trent Newton Street 16:27
Newark-on-Trent Polish Cemetery 16:28
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 16:28
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 16:29

Saturday - Outbound

Lincoln Central Bus Station 08:50
Lincoln Siemens 08:52
Lincoln East West Link Road 08:53
Lincoln Debenhams 08:53
Lincoln Toys R Us 08:54
Lincoln Morrisons 08:56
Lincoln Valentine Retail Park 08:59
Boultham Moor Sainsburys 09:02
North Hykeham Wetherby Crescent 09:04
North Hykeham Rowan Road 09:07
North Hykeham Chatsworth Drive 09:09
North Hykeham Asda Layby 09:09
North Hykeham Asda Goods Entrance 09:10
North Hykeham Health Centre 09:10
North Hykeham Bodmin Moor Close 09:13
North Hykeham Social Club 09:15
North Hykeham Chiltern Way 09:18
South Hykeham Beck Lane 09:21
Haddington (Lincs) Bridge Farm 09:24
Aubourn Bus Shelter 09:25
Aubourn 5 Bassingham Road 09:27
Bassingham Badgers Oak 09:27
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 09:29
Bassingham Recreation Ground 09:29
Bassingham Primary School 09:30
Bassingham Bakers Lane 09:33
Carlton le Moorland Bassingham Road 09:34
Carlton le Moorland St Mary's Church 09:34
Carlton le Moorland Bassingham Road 09:36
Carlton le Moorland Broughton Road 09:39
Brant Broughton Council Houses 09:40
Brant Broughton Swan's Lane 09:42
Brant Broughton Meeting House Lane 09:42
Brant Broughton Broughton House College 09:43
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 09:50
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 09:55
Barnby in th Willows Front Street 10:06
Newark-on-Trent Barnby Road 10:06
Newark-on-Trent Newton Street 10:07
Newark-on-Trent Polish Cemetery 10:08
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 10:08
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 10:09
Lincoln Central Bus Station 11:50
Lincoln Siemens 11:52
Lincoln East West Link Road 11:53
Lincoln Debenhams 11:53
Lincoln Toys R Us 11:54
Lincoln Morrisons 11:56
Lincoln Valentine Retail Park 12:00
Boultham Moor Sainsburys 12:03
North Hykeham Wetherby Crescent 12:03
North Hykeham Rowan Road 12:04
North Hykeham Chatsworth Drive 12:06
North Hykeham Asda Layby 12:06
North Hykeham Asda Goods Entrance 12:07
North Hykeham Health Centre 12:08
North Hykeham Bodmin Moor Close 12:12
North Hykeham Social Club 12:14
North Hykeham 3 Clarke Road 12:16
North Hykeham 25 Coult Avenue 12:17
North Hykeham Arden Moor Way Junction 12:18
North Hykeham Stonemoor Road 12:20
North Hykeham Chiltern Way 12:24
South Hykeham Beck Lane 12:27
Haddington (Lincs) Bridge Farm 12:30
Aubourn Bus Shelter 12:31
Aubourn 5 Bassingham Road 12:33
Bassingham Badgers Oak 12:33
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 12:35
Bassingham Recreation Ground 12:35
Bassingham Primary School 12:36
Bassingham Bakers Lane 12:38
Carlton le Moorland Bassingham Road 12:40
Carlton le Moorland St Mary's Church 12:40
Carlton le Moorland Bassingham Road 12:42
Carlton le Moorland Broughton Road 12:45
Brant Broughton Council Houses 12:47
Brant Broughton Swan's Lane 12:48
Brant Broughton Meeting House Lane 12:48
Brant Broughton Broughton House College 12:49
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 12:56
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 13:01
Barnby in th Willows Front Street 13:11
Newark-on-Trent Barnby Road 13:11
Newark-on-Trent Newton Street 13:12
Newark-on-Trent Polish Cemetery 13:13
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 13:13
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 13:14
Lincoln Central Bus Station 15:05
Lincoln Siemens 15:07
Lincoln East West Link Road 15:08
Lincoln Debenhams 15:08
Lincoln Toys R Us 15:09
Lincoln Morrisons 15:11
Lincoln Valentine Retail Park 15:15
Boultham Moor Sainsburys 15:18
North Hykeham Wetherby Crescent 15:18
North Hykeham Rowan Road 15:19
North Hykeham Chatsworth Drive 15:24
North Hykeham Asda Layby 15:24
North Hykeham Asda Goods Entrance 15:25
North Hykeham Health Centre 15:26
North Hykeham Bodmin Moor Close 15:27
North Hykeham Social Club 15:28
North Hykeham 3 Clarke Road 15:31
North Hykeham 25 Coult Avenue 15:32
North Hykeham Arden Moor Way Junction 15:33
North Hykeham Stonemoor Road 15:35
North Hykeham Chiltern Way 15:39
South Hykeham Beck Lane 15:42
Haddington (Lincs) Bridge Farm 15:45
Aubourn Bus Shelter 15:46
Aubourn 5 Bassingham Road 15:48
Bassingham Badgers Oak 15:48
Bassingham Linga Lane Bus Shelter 15:50
Bassingham Recreation Ground 15:50
Bassingham Primary School 15:51
Bassingham Bakers Lane 15:53
Carlton le Moorland Bassingham Road 15:55
Carlton le Moorland St Mary's Church 15:55
Carlton le Moorland Bassingham Road 15:57
Carlton le Moorland Broughton Road 16:00
Brant Broughton Council Houses 16:02
Brant Broughton Swan's Lane 16:03
Brant Broughton Meeting House Lane 16:03
Brant Broughton Broughton House College 16:04
Brant Broughton Stragglethorpe Lane 16:11
Beckingham (Lincs) The Pack Horse Inn 16:16
Barnby in th Willows Front Street 16:26
Newark-on-Trent Barnby Road 16:26
Newark-on-Trent Newton Street 16:27
Newark-on-Trent Polish Cemetery 16:28
Newark-on-Trent Winchilsea Avenue 16:28
Newark-on-Trent Beaumond Gardens 16:29