16 North Hykeham

Go back to timetables

outbound

Lincoln Oxford Street
Bay H Central Bus Station
05:50 06:15 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30
Lincoln Oxford Street
Bay O Central Bus Station
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Lincoln Pelham Street
opp Siemens
05:52 06:17 07:02 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:02 18:32 19:02 19:32 20:32 21:32
Lincoln East West Link Road
W-bound East West Link Road
05:53 06:18 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:03 18:33 19:03 19:33 20:33 21:33
Lincoln High Street
adj Thomas Cooper Church
05:53 06:18 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:03 18:33 19:03 19:33 20:33 21:33
Lincoln High Street
adj St Peter At Gowt's Church
05:54 06:19 07:04 07:34 08:04 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:04 18:34 19:04 19:34 20:34 21:34
Lincoln High Street
adj Sewell's Walk
05:54 06:19 07:04 07:34 08:04 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:34 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:04 18:34 19:04 19:34 20:34 21:34
Lincoln High Street
opp Robey Street
05:55 06:20 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:05 18:35 19:05 19:35 20:35 21:35
Lincoln High Street
opp Tealby Street
05:56 06:21 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:06 18:36 19:06 19:36 20:36 21:36
St Catherine's St Catherines
opp Hamilton Road
05:56 06:21 07:06 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:06 18:36 19:06 19:36 20:36 21:36
Bracebridge Newark Road
opp Otter's Cottages
05:57 06:22 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:07 18:37 19:07 19:37 20:37 21:37
Bracebridge Newark Road
opp Manby Street
05:58 06:23 07:08 07:38 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:12 15:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:08 18:38 19:08 19:38 20:38 21:38
Bracebridge Newark Road
adj Ellison Street
05:59 06:24 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:09 18:39 19:09 19:39 20:39 21:39
Bracebridge Newark Road
adj Grosvenor Nursing Home
06:00 06:25 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:10 18:40 19:10 19:40 20:40 21:40
Hykeham Road Hykeham Road
opp Fosse House
06:01 06:26 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:11 18:41 19:11 19:41 20:41 21:41
Hykeham Road Hykeham Road
opp Gregg Hall Crescent
06:02 06:27 07:12 07:42 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:42 14:12 14:42 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:12 18:41 19:11 19:41 20:41