15 North Hykeham

Go back to timetables

outbound

Lincoln Oxford Street
Bay H Central Bus Station
07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
Lincoln Pelham Street
opp Siemens
07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
Lincoln East West Link Road
W-bound East West Link Road
07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Lincoln High Street
adj Thomas Cooper Church
07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50
Lincoln High Street
adj St Peter At Gowt's Church
07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51
Lincoln High Street
adj Sewell's Walk
07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52
Lincoln High Street
opp Robey Street
07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53
Lincoln High Street
opp Tealby Street
07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54
St Catherine's St Catherines
opp Hamilton Road
07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55
Bracebridge Newark Road
opp Otter's Cottages
07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56
Bracebridge Newark Road
opp Manby Street
07:23 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:23 14:53 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57
Bracebridge Newark Road
adj Ellison Street
07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58
Bracebridge Newark Road
adj Grosvenor Nursing Home
07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
Hykeham Road Hykeham Road
opp Fosse House
07:26 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01
Hykeham Road Hykeham Road
opp Gregg Hall Crescent
07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02
Hykeham Road Hykeham Road
adj Rivermead Close
07:28 07:58 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03
Hykeham Road Hykeham Road
opp Wallis Avenue
07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05
Hykeham Road Hykeham Road
opp Baildon Crescent
07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06
North Hykeham Lincoln Road
adj Highfield Terrace
07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
North Hykeham Lincoln Road
opp Broadway
07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07
Notes:
Lincoln Oxford Street
Bay H Central Bus Station
07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45
Lincoln Pelham Street
opp Siemens
07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48
Lincoln East West Link Road
W-bound East West Link Road
07:18 07:48 08:18